O firmie

Firma „CONTEC” powstała w kwietniu 2010 r. Jednakże moje doświadczenie zawodowe sięga 2001 roku. Najpierw pracowałem w pracowni projektowej, następnie w wykonawstwie w kraju i za granicą, by znów powrócić do biura projektowego. Zdobyte w tym czasie doświadczenie procentuje obecnie. 
    
Kilkuletnie istnienie biura i jego systematyczny rozwój pozwolił mi również rozszerzyć zakres usług. Współpracuję z projektantami wszystkich branż niezbędnych do opracowania kompletnej dokumentacji projektowej.

Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa inwestycji od sporządzenia mapy do celów projektowych, opracowania  projektu lub adaptacji projektu typowego, poprzez pozwolenie na budowę i załatwienie wszelkich formalności z nim związanych, nadzór nad realizacją, aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Projektujemy obiekty w każdej skali – od małych budynków jednorodzinnych lub ich przebudowy po duże obiekty przemysłowe, handlowe itp. Do każdego Inwestora podchodzimy w sposób indywidualny bez względu na rozmiar inwestycji.

Sprawowane przeze mnie nadzory budowlany cechują się solidnością i profesjonalizmem, świadczą o tym liczne pozytywne opinie Inwestorów i fakt że jestem przez nich polecany dzięki  fachowości i uczciwości.

Obszar naszego działania stanowi województwo pomorskie (powiat wejherowski, pucki, kartuski, gdyński i gdański).

                 
Grzegorz Teclaf

Przejdź do góry strony